Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис


"The MKchicken" Прва специјализирана ,,Фаст Фуд'' за пилешки специјалитети. Препознатливи сме по највкусното домашно печено Пиле, нудиме различни видови на сендвичи, направени со пилешко месо. Нашите сендвичи се специјално креирани и приготвени со најквалитетни состојки за да ви пружат најдобро искуство со вкусот на пилешкото месо. Во "The MKchicken" работиме со цел да ви обезбедиме вкусно и квалитетно јадење, брзо и ефикасно обслужување, и безбедна достава на вашата нарачка. Ние се гордееме со нашите специјалитети со пилешко месо и се надеваме дека ќе го најдете вкусот што ќе го обожавате. Овозможете си го и нарачајте ја вашата посебна комбинација на "The MKchicken" сега!
Број за нарачки: 079288806

Не можете да ја најдете вашата нарачка од The MK Chicken?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.