Distrikt SHISHA & BAR

Cashback & Shopping Points

 • 8% Cashback Deal* Сега 8% наместо 2% Cashback Валиден од 03.5.2023 до 30.6.2023
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток 12:00 - 00:00
  Петок - Недела 11:00 - 01:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36303468

Опис

Уживајте во новиот амбиент во @district.shisha.bar
 

Дојдете и вкусете го најдобро наргиле во топол амбиент добра музика и превкусните коктели.


@district.shisha.bar 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Distrikt SHISHA & BAR?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.