Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Твинс Пицеријата се наоѓа во Куманово на лесно пристапно место, изобилува со пријатна атмосфера, одлична понуда на пици, пастрмајлии, панцероти, сендвичи ...
Исто така, ќе Ве изненади понудата од освежителните пијалоци, кафиња и лимонади, како и десерти за потполно уживање и прекрасно поминато време кај нас. 
Можете да направите и нарачки за дома. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Twins Picerija?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.