Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 16.5.2023 до 31.5.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Повластувањата не важат за цигари, пури и алкохол за носење.

Опис

Winebar and wine shop located in Skopje with over 100 wine labels from local and international wineries! Experience the unique world of wine.
 Вински бар со преку 100 вински етикети кои се нудат на чаша. Кафе, коктели и пиво. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од El Cabron?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.