Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Сместен во Гостивар на излезот кон Тетово, ресторанот Сајгија Ви нуди оддишка од постојаното темпо на градот. Од неговото отварање во 2006 година, овој ресторан претставува место за прекрасен оброк. Овој прекрасен ресторан Ви нуди голем избор на традиционални јадења, скара и одлична винска листа. Во неговото мени влегуваат и риба на скара и пици. Нашиот тим на вработени Ви нуди одлична услуга во ведро расположение.
Ресторантскиот дел, во автентична атмосфера, има капацитет за 150 лица.
Летната тераса, омилена за летните температури, има капацитет за 250 гости.
Ресторанот „Сајгија“ Ви нуди многу поволни можности за организирање на Вашите приватни забави, семејни веселби, крштевки, роденденски прослави, свадби но и деловни настани и состаноци.


Нудиме и можности за организирање на свечености и настани во вашиот дом или фирма. Нашата професионална кетеринг услуга секојпат Ви стои на располагање.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran SAJGIJA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.