Sky Wellness Fitness & Spa

Cashback & Shopping Points

  • 5% Cashback Deal* Сега 5% наместо 2% Cashback Валиден од 01.6.2023 до 20.6.2023
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Работно време:

Понеделник-Петок 06:00-22:00
Сабота и Недела 08:00-22:00

Опис

Прв и единствен community fitness & health club во главниот град, каде на едно место може да уживате во спа центар ( сауна, парна бања, турски амам) , базен, студио за масажи, фитнес центар, мултуфункционален фитнес, food and fresh бар, детска школа за пливање, персонални тренинзи … лоциран во висококатниците „Џевахир Скај Сити“ во општина Аеродром, Скопје, на булевар „Србија“ и „Трета Македонска Бригада“ кој овој центар го прави лесно достапен за жителите на повеќе скопски општини како Аеродром, Центар, Кисела Вода, Гази Баба, Чаир … На повеќе од 2.000 метри квадратни, со современ систем за вентилација, ладење и греење, место кое со секоја нова година го посетуваат се повеќе клиенти … Со секој нов ден, растеме и се менуваме заедно. Новитетите и кретивниот пристап кон работата се наша одлика, сето тоа во консултација со секој еден наш посетител.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Sky Wellness Fitness & Spa?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.