Studio Gjorgjevska

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Студио Ѓорѓевска постои од 2009 година со единствено мото "Вашата коса да изгледа здраво и негувано". Нудиме професионална нега и грижа на вашата коса со козметика од брендот Revlon. За да вашиот изглед биде комплетен нудиме и професионална шминка.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Studio Gjorgjevska?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.