Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 6% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Stop & Shop е фирма која се занимава со трговија на мало со земјоделски производи како и преработка на истите.
Ви нудиме постојано свежо овошје и зеленчук по ниска цена.
Кај нас може да најдете преработени земјоделски производи: Ајвар, феферонки, везени пиперки итн. разни видови на џемови и слатка како и разни видови на Алва.
Исто така може да се најдат и многу видови на јаткасти плодови: Бадем, орев, лешник, кикирики итн.
Се наоѓаме на ул.Тиквешко востание бр.30 во непосредна близина на градскиот плоштад во Кавадарци.
Телефон за контакт 070/847-108

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Piljara Stop&Shop?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.