7even weddings and events

Cashback & Shopping Points

  • 1% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Членски Предности нема да се доделуваат на однапред одобрени попусти или производи и датуми на акција

Опис

Ресторан 7even Weddings & Events е модерен ресторан специјализиран за организирање на секаков вид на приватни и деловни настани како : свадби, крштевки, родендени, матурски, презентации, коропоратицни забави и слично. Ресторанот е со капацитет од 320 лица за седење. Ресторанотрапсолага со професионална климатизација и вентилација, машки и женски тоалети за инвалидизирани лица, тоалет за пресоблекување на бебиња, гардаробер, професионално осветлување и основно озвучување.Ресторанот е комплетно реновиран и започна со работа во јуни 2022 година.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од 7even weddings and events ?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.