DENTICUM Kumanovo

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Ординација со дво-децениско искуство во стоматологијата.
Нудиме сите видови услуги од областа на естетска и реконструктивна протетика со најсовремени материјали и техники.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DENTICUM Kumanovo?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.