Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Patrizia Pepe е родена од пасијата на креативниот директор Патрициа Бамби и талентот за бизнис на менаџмент директорот Клаудио Ореа; ние сме во Фиренца, а годината е 1993. Бренд кој успешно ги комбинира секојдневното облекување со елеганцијата на специјалните моменти, благодарејќи на комбинирањето софистицирани минимални форми и скрупулозното внимание на детали. Стил кој ја слави хармонијата на женското тело. Секогаш. Стилот на секси, посветена жена, но во исто време со див/рок шик став.

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.