Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Услови

Почитувани Членови,
Членски Предности не важат за акциски цени, леќи и раствори.
Благодариме на разбирањето.

Опис

Оптика Стил од Куманово Ви нуди бесплатно компјутерско одредување на диоптрија, голем избор на брендирани рамки и стакла и експресна изработка за само 20 минути. Можете да најдете разновидни брендирани очила за Сонце и стакла, контактни леќи и раствори. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Optika Stil?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.