Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 5% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Месара Боно-Дато Трејд нуди секогаш домашно свежо месо со врвен квалитет од македонско потекло, здравствено безбедно и претпознатлив вкус.
Компанијата ја предводи млад тим со врвна услуга, целта на тимот е брендот да остане претпознатлив за висококвалитетни и здравствено безбедни производи кој се омилени кај потрошувачите во Македонија.
Месара Боно нуди и гратис печење на секоја нарачка на месо.
Повелете и уверете се во квалитетот на месарата.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MESARA BONO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.