Cashback & Shopping Points

  • Нема достапни информации за Cashback!
  • ПРИФАЌА
    myWorld Card

Контакт

Услови

Почитувани Членови,
Производите се подигнуваат од канцеларијата на МАЈВОРЛД МАКЕДОНИЈА ДООЕЛ Скопје при што плаќањето се врши во готово, со платежна картичка или со средства од Сметка за купување.
Вршиме и бесплатна достава низ цела Македонија. За нарачки со достава, плаќањето е исклучиво со средства од Сметка за купување.
Ви благодариме на разбирањето.

Опис

ONESENSE: Лековитата моќ на природата искористена за доброто на вашето здравје

ONESENSE производите ви помагаат да го одржувате вашето тело на природен начин. Ние комбинираме испробани и тестирани рецепти со висококвалитетни активни состојки во нашите суплементи и козметики да ви помогнеме да ги зголемите своите перформанси, ниво на енергија и чувството на добробит. Тука во ONESENSE, ние сме крајно убедени во лековитите моќи на природата и ја адаптиравме природната медицина, која е илјадници години стара, со потребните на модерната денешница, што ефикасно го поддржува вашето здравје и е лесно сварлива.

 

Чувствувајте се здрави, фит и полни со живот

За да може прецизно да ги насочите потребите на вашето тело, ONESENSE нуди широка палета на производи за да ги задоволи потребите на сите. Со нашиот All-in-One Drink, ви нудиме пијалок за млади и стари, кој осигура сеопфатен третман бидејќи опфаќа 13 витамини и 10 минерали како и здрави состојки - и дефинитивно без додаден шеќер, конзерванси или алкохол. Vitamin C Ultra помага да го зајакнете вашиот имун систем и ве штити од настинки. За заштита од висок крвен притисок, масти или холестерол, збогатете ги резервите на Омега 3 масни киселини со Omega 3 Krill Oil или помогнете му на вашиот метаболизам и перформанс со Vitamin B Complex. Доколку сакате да направите добро за вашите мускули и нерви, збогатете ги со Magnesium Oil. Доколку барате разновиден се-во-еден пакет за да останете фит, здрави и полни со енергија секој ден, направивме комбинација од високо ефективни производи во нашиот Healthy Box.

 

Cashback и Shopping Points за органски култивирани суровини

За што и да се одлучите, ве уверуваме дека се користени ексклузивно суровини кои се органски одглдувани и од сертифицирани предели за диви плодови во сите ONESENSE производи. Дополнително, не користиме додатни состојки кои може да ја намалат ефикасноста и сварливоста. Наместо тоа, ветуваме дека нашите производи се со највисок квалитет. Вашето здравје ни е важно!

 

Како Член на Куповната Заедница, ќе добиете и Cashback и Shopping Points со секое купување. Пронајдете го идеалниот производ за да се чувствувате во топ форма!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ONESENSE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.