Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Вилата располага со капацитет од 70 легла,опремени со спални , гарнитури и сопствени бањи. Во склоп на објектот функционира и ресторант за 300 луѓе кои ви овозможува приготвување на локални специјалитети и секаков вид на храна по ваша желба. Простран двор со паркинг простор, рибарник, фурна, скара и спортски терен.
Секогаш свежа риба, љубезен персонал и релаксирачки поглед кон буковата шума.
Повелете ве очекуваме!!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Vila Klepalo?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.