Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 5 - Ресторани по 6500 MKD Купување
  • 1% + 1 Настани и свадби по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Рагуза360 е современ евент центар специфичен по својата локација и амбиент. Оплеменет е со модерен минималистички ентериер и нота на софистицираност со цел да ги дизајнира вашите најважни настани од животот. Прославете во уникатен простор и луксузен амбиент, совршено надополнет со прекрасниот поглед на Скопје.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RAGUSA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.