Kozmetichki Salon Bjutela

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Во BEAUTELA ќе ја постигнете вашате посакувана убавина на брз и ефикасен начин користејќи ги најсовремените методи за убавина и здравје. Разубавете го вашето тело со антицелулитни , релакс , спортски , медицински , мадеро и други масажи  како и со радиофреквентна терапија , електростимулација , ултразвучна кавитација , пресотерапија и лимфна дренажа. Измазнете ја вашата кожа со восочна депилација и дајте им на вашите нокти идеален педикир и маникир. Вашето лице ќе блесне во прекрасен сјај после нашиот третман против брчки и окситретман и длабинско нанесување на врвни креми за лице. Јапонското исцртување на веѓите и новата фризура ќе ги остави без здив сите околу вас. Вие го заслужувате најдоброто за вас , а најдоброто за вас ќе го најдете кај нас. 
Исто така ќе добиете и Cashback и Shopping Points на секое разубавување.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kozmetichki Salon Bjutela?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.