Cashback & Shopping Points

 • 3% Cashback + 8% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Локалниот сервис за испорака

  Телефон: 075287345
  Интернет страница: www.kineskirestoran.com.mk/
  Other: 1. ЦЕНТАР - ДО ДОМ НА ГРАДЕЖНИЦИ Лермонтова 19, 1000 Скопје Македонија 2. Брза храна CITY MALL 2-РИ КАТ Бул. Партизански Одреди, 1000 Скопје Македонија 3.RAMSTORE MALL Св. Кирил и Методиј, 1000 Скопје Македонија

 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36303282

Услови

МОМЕНТАЛНИ ПОНУДИ
ПОНУДИ
24 ДЕКЕМВРИ 2020 - 15 ЈАНУАРИ 2021
ВАШИТЕ ОМИЛЕНИ СПЕЦИЈАЛИТЕТИ
Од 24.12.2020 год. на попуст Вашите омилени специјалитети и нови богати комбинации кои може да ги нарачате на: 075 287 345 / 078 287 347 ili 023222 723
СЕКОЈ ДЕН ПОСЛЕ 18h пакетите (120/170/220) ќе бидат достапни и во ресторанот во центар ( лепенка до Домот на градежници)

Притоа збогатени со:
Мал пакет плус салата или супа 170 ден.
Среден пакет плус салата или супа 220 ден.
Голем пакет плус салата или супа 220 ден.
ТРАДИЦИОНАЛНИ КИНЕСКИ
подготвени vo моментот на нарачката и тоа:
Пилешко ролце 120 ден.
Вегетеријанско ролце 70 ден.
Панцерота со спанаќ и јајце 40 ден
Панцерота со тиквичќи и ракчиња 40 ден.
Панцерота со јунешко месо и праз 60 ден.
25 ДЕКЕМВРИ 2020 - 15 ЈАНУАРИ 2021
МЕНИ НА 20% ПОПУСТ
Од 10-14h и од 18-22.30 во ресторанот во центар цело мени на 20% попуст ( не важи за достава, само за лично подигнување од ресторанот)
Понеделник слатко кисело крцкаво пилешко -30% ( 340-30%= 240)
Вторник пилешко со зеленчук -30% ( 280-30%=200 den)
Среда суво луто говедско -30% ( 390-30%=270)
Четврток нудлси со ракчиња -30%(280-30%=200)
Петок риба со зеленчук -30%(330-30%=230)
*Во ресторанот во центар секој ден после 18h пелмени пржени или варени по избор и пролетни ролца ( со месо или вегетеријански) на 20% попуст
Акција на пакетите во Рамстор и Сити Мол од 10h до 18h - за секоја нарачка над сума од 600 ден.следува гратис колаче со порака и бесплатна достава.

За работното време ,согласно законските моментални протоколи, ве молиме информирајте се на телефон.

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА

Опис

ЅВЕЗДЕН ОКЕАН
НАЈЗДРАВАТА И НАЈВКУСНАТА ХРАНА НА СВЕТОТ

Ресторанот "Ѕвезден Океан" се наоѓа во срцето на главниот град. На само една минута пешачење од Соборниот храм, позади Домот на градежници ќе го најдете местото што ги крие тајните на здравата исхрана. Нашите гости се луѓе кои знаат да уживаат во својот оброк и сакаат да јадат свежа и вкусна храна. Знаеме дека звучи неверојатно, но нашите кувари се врвни професионалци и докажани мајстори на својот занает кои одлично ја познаваат кинеската кујна, токму поради фактот дека и самите се кинези. Како што гледате, кај нас нема ништо случајно.
Ова место го направивме со многу внимание и многу љубов за да уживаме исто колку и вие во најздравата и највкусната храна на светот!
МОБИЛЕН: 075/287 345

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restoran Zvezden Okean?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.