Cashback & Shopping Points

 • 3% + 3,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 07:00 - 21:00
 • Локалниот сервис за испорака

 • Контакт
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36303279

Опис

РЕСТОРАН
Ресторанот Але-Дар ви нуди на располагање две сали. Едната е голема и е со капацитет до 450 гости, а другата е мала и е со капацитет до 30 гости.
Oрганизираме најразлични видови на прослави и свечености, како свадби, крштевки, родендени, матурски, дипломски, како и осмомартовски прослави. 
Але-Дар ресторанот е најдобриот избор за Вашите драгоцени мигови и незаборавни моменти.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ALE-DAR Hotel & Restoran?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.