Tinex Delicatessen

Cashback & Shopping Points

  • 1,5% Cashback Deal* Сега 1,5% наместо 0,75% Cashback Валиден од 05.4.2024 до 31.12.2024
  • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

Опис

Ве молиме прикажете го кодот/баркодот на касата за скенирање!

Delicatessen Tinex со својот уникатен концепт, модерен  ентериер и пријатна атмосфера, нуди богат избор на специјално одбрани деликатеси и пијалаци од целиот свет, во кои уживаат сите вистински гурмани.

Покрај овој асортиман, како дополнување на сувомеснати и млечни деликатеси, во маркетот има голем број италијански тестенини чоколади, чипсови, мармалади... Посебно внимание е посветено и на винаријата, каде љубителите на убави вкусови можат да најдат познати вина од целиот свет.

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.