Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Среда, Петок 08:00 - 00:00
  Четврток, Сабота 09:00 - 00:00
  Недела 01:00 - 00:00
 • Контакт
  tel: +38923609008
 • ID на Трговски Партнер
  36303207

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BURGERLAND Stip?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.