Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

РиСпорт како специјализирана продавница на спортска опрема од врвениот и докажан производител на спортска опрема “Under Armour“ во Скопје во својот асортиман ги нуди сите модели од производителот за сите спортски дисциплини. 
Кај нас можете да најдете производи сите возрасти пол. 
Исто така имаме и богат избор на спортски додатоци од “Under Armour“ од последните модни линии.
Повелете посетете не.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RiSport?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.