Trafika Coffee Shop

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Драги потрошувачи повелете секој ден на најдоброто кафе во Скопје. 
Освежете се со цеден портокал, а за летните горештини со добро Freddo или Iced Coffee, секако во сите големини и варијанти.Вашите прошетки и шопинг низ центарот на Скопје направете ги повкусни!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Trafika Coffee Shop?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.