PICA RESTORAN LA VITA

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 5 - Ресторани
  • 1% + 1 Прослави / Веселби / Свадби
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

 Утрото започнува со вкусен доручек и добро топло кафе, денот со највкусните пици, пастрамајлии, топено сирење, скара и разновидните ЛА ВИТА специјалитети... крајот на денот... заедно со друштвото да ги осетите различните вкусови на пицеријата збогатени со ладна кригла пиво, квалитетно вино или вкусен сладолeд.
Располагаме со голем капацитет, внатре и исто толку надвор на нашата уникатна и раскошна летна бавча. 
Организираме свадби, крштевки, веридби, матурски, родендени.....
 За љубителите на спортските настани организираме следење на натпреварите на видео бим.
СЛЕДЕТЕ ГИ ПОСТОЈАНИТЕ СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ ЗА CASHBACK ЗАЕДНИЦАТА!!! 
ПРОБАЈТЕ ЈА НАЈДОБРАТА КУЈНА ВО СТРУМИЦА И БИДЕТЕ ДЕЛ ОД НАШАТА ПРИКАЗНА КОЈА ЗАЕДНИЧКИ ЈА ПИШУВАМЕ СО НАШИТЕ ЗАДОВОЛНИ ГОСТИ!!!
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PICA RESTORAN LA VITA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.