FRIZERSKI SALON CALISTA

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Najprofesionalna nega na vasata kosa ke dobiete vo STUDIO CALISTA pod oblasta na Bulevar Sever Jug 
Uslugi
Zensko i masko strizenje
Satiranje
Farbanje
Mienje kosa
Feniranje
Frizuri
Tretman za kosa 
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од FRIZERSKI SALON CALISTA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.