Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:30 - 17:00
 • Контакт
  Слаѓан Стоиљковиќ
  mob: +38970320195
  Милош Стоиљковиќ
  mob: +38970392159
 • Продажно место на Ваучери
   
 • ID на Трговски Партнер
  36303110
 • Card Pick Up
  Можете да получите от този партньор myWorld Card от тип кредитна карта.

Опис

Фирмата Добра Работа со долгогодишно искуство се занимава со производство на :
ПВЦ - ПРОЗОРИ, ПВЦ- РОЛЕТНИ, АЛУМИНСКИ ПРОЗОРИ, АЛУМИНСКИ РОЛЕТНИ, ГАРАЖНИ ВРАТИ, , ГРАДЕЖНИ ВРАТИ НА ДЕЛИНСКО, ОГРАДИ и секаков вид на ТЕРМОПАН СТАКЛО и СТАКЛЕНИ ФАСАДИ.
Работиме низ цела Македонија. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Dobra rabota?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.