Picerija Viktorija

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 4 - Пицерии по 6500 MKD Купување
 • 5% + 20 Достава по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток 09:00 - 00:00
  Петок - Сабота 09:00 - 01:00
 • Контакт
  tel: +389 47 550950
 • ID на Трговски Партнер
  36303109

Опис

Вкус од рајот ! Вкус од Италија !
Има нешто подобро. Тоа е вкусот на пиците од Пицерија Викторија. Доколку сте од оние луѓе кои сакаат да ги пробаат сите вкусови на пици, тогаш сте на вистинското место ! Нашите врвни велемајстори на занаетот секогаш се тука да го зачинат секое ваше барање, со нивното врвно искуство и љубов кон храната. Ве очекуваме за да ја дознаете долго криената тајна на најдобрите мајстори од Италија, преку нашите вкусни подготовки.
Вкуси го за никогаш да не го заборавиш...

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Picerija Viktorija?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.