Zanaetchija - Farbar Riste

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Занаетчија - Фарбар Ристе ви нуди услуги за фарбање на мебел изработен од медијапан и дрво со полиуретански и водени бои и лакови, нито бајцеви во разни бои и нијанси, мат, полусјај, сјај и полирани. Освежување на стариот мебел, кујни комоди, маси и столови, врати и др.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Zanaetchija - Farbar Riste?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.