Bagel Shop Bakery

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Први и единствени во државата Bagel пецива и сендвичи.


Ние ви нудиме широка палета на производи како пецива, домашни банички, сендвичи со врвен квалитет и новитет. 
Исто така кај нас ќе најдете разни видови на интегрални грицки и слатки, кафиња и фрешови.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bagel Shop Bakery?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.