Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Услови


Дневните акции и попусти на одредени производи не подлежат на Cashback.

Опис

ЗА НАС
Модерен ентериер и пријатна атмосфера каде секогаш се чувствувате добредојдено... тоа е Барбакан. Место каде се расонувате со првото утринско кафе, појадувате со колегите, одите на семеен ручек или вечера со пријателите.
Барбакан е модерен бистро бар кој на своите гости им овозможува да уживаат во најдобрата храна подготвена од мајсторските раце на врвните готвачи. Кога сме гладни и сакаме вкусен бургер... мислиме на Барбакан, зарем не?
Барбакан е вистински рај за гурманите и хедонистите, место каде што се јаде одлична храна, се пие врвно вино и се ужива во уникатниот ентериер... каде што се слави животот...
Менито на ресторанот е електично и разноврсно, со широка понуда на разни интернационални специјалитети. Истовремено, менито претставува уникатната фузија на балканската кујна со необични состојки.
Доколку не сте можност да не посетите, дизијаниравме специјална кетеринг услуга, како и доставување на храна и пијалоци, со единствена цел - да излеземе во пресрет на индивидуалните потреби на секој гостин.
Барбакан им угодува на сите генерации, од најмлади до најстари. За најмладите гости, Барбакан креираше и детско катче во кое децата се забавуваат додека возрасните уживаат во вкусната храна. И тоа не е се... Барбакан не ги заборавa и нашите миленици, бидејќи е „pet friendly“ веќе подолг временски период.
Забавата во Барбакан никогаш не престанува, бидејќи тимот кој ја движи енергијата во овој бар секојдневно организира програма на разни случувања. Заштитен знак на Барбакан се добро познатите „after work“ забави на крајот од работната недела.
Taste, Drink, Enjoy… тоа е Барбакан.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Barbakan?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.