Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Casa Porte e brend za ekskluzivni vnatresni vrati so italjanski dizajn. Gradba Jasen e edinstven distributer za Republika Makedonija, Srbija, Albanija i Grcija. Gradba Jasen e firma koja postoi poveke od 25 godini i ima asortiman od 700 vidovi na razli;ni gradezni materijali.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CASA PORTE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.