JE-KA IDEAL DOORS

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 09:00 - 18:00
 • Контакт
  mob: +38971224456
  mob: +38971224457
 • ID на Трговски Партнер
  36303054

Услови

Kualitet dhe siguri e garantuar

Опис

Tek ne mund te gjeni modele dhe ngjyra te ndryshme te dyerve per garazha si dhe dyer per servise te ndryshme, ne sistemin manual dhe automatik.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од JE-KA IDEAL DOORS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.