Cvekjarnica & Gift Shop Bonsai

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 21:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36303019
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

Опис

Цвеќарница и гифт шоп Бонсаи се наоѓа на ул.Браќа Миладинови бр.43 во Виница, и е со долгогодишно работно искуство во продажба на режано, саксиско и вештачко цвеќе, сувенири. садови за домаќинство и мали кујнски апарати.Исто така вршиме и декорирање на секакви видови свечености, украсување на автомобили за свадби, родендени, крштевки и достава на цвеќе до вашиот дом.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Cvekjarnica & Gift Shop Bonsai?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.