Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Mezzo Bar gjendet ne qytetin e Dibres ne rrugen kryesore 8 Shtatori.
Ambient i jashtezakonshem dhe sherbim cilesor.

Mezzo Bar se naoga vo gradot Debar na glavnata ulica 8mi Septemvri.
Odlicna atmosfera i vrvna usluga

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MEZZO BAR?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.