Gostilnica Marchelo

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Четврток, Недела 08:30 - 00:00
  Петок - Сабота 08:30 - 01:00
 • Контакт
  mob: +389 77 548 964 - Marko
  +389 78 364 678 - Kristina
 • ID на Трговски Партнер
  36303007

Опис

Гостилница Марчело ви нуди голем избор на вкусна храна, како и домашни специјалитети подготвени од кулинарски експерти. Повелете посетете не и искористете ги предностите при пазарувањето.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gostilnica Marchelo?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.