Cashback & Shopping Points

 • 3% + 2,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 18:00
 • Контакт
  mob: +389 71 375 532
 • ID на Трговски Партнер
  36302994
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

Опис

Avtomehanicarski servis  RACING MB se naoga vo industriska zona GLUMOVO i raspolaga so iskusni mehanicari. Vrsime i dijagnostika na vaseto vozilo.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RACING MB?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.