KOZMETICHKI SALON SHARM

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

КОЗМЕТИЧКИ САЛОН--ШАРМ   

KOZMETICHKI SALON-SHARM    
  Луксузни anti-age третмани со Forlle'd
Duration varies • Price varies
Forlle'd - Јапонска козметика за неинвазивно подмладување
- Заштита и обновување на липидната бариера
- Длабинска хидратација и физиолошка биостимулација
- Баланс на минерали во кожата Less
Третмани на тело
30 minutes • Price varies
Резултати видливи за само 10 минути
- Отстранување на целулит
- Отстранување на вишок масни наслаги
- Стрии и вишок кожа
- Ултразвучна кавитација
- Радиофреквентна стимулација
- Негативен ток Less
Педикир и маникир
Duration varies • Price varies
- Хигиенски
- Спа
- Мини
- Гел лак 

Масажи на тело 30 minutes • Price varies Резултати видливи за само 10 минути  - Единствена детокс масажа - Лимфна дренажа - Релакс масажа  Козметички третмани на лице 30 minutes • Price varies Козметички производи со Јапонска нано технологија -специфични масажи: лифтинг, тонусна, торзиона, детокс и линфна дренажа - Фоторејувенација - Оксидермоинфузија - Радиофреквентна стимулација - Мезопорација без игли - Микродермоабразија Less

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KOZMETICHKI SALON SHARM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.