Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

SITY RENTACAR se naoga vo TC beverli hils.Raspolagame so patnicki vozila i kombinja do 9 patnika.Site vozila se so zeleni karti i kasko osiguruvanje 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од CITY RENT A CAR?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.