Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

KBR RENTACAR e kompanija koja se za =nimava so rentanje (iznajmuvanje) na patnicki vozila i kombinja do 9 patnika.Vozilata se vo besprekorna sostojba i se so kasko osiguruvanje

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KBR RENT SERVIS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.