Frizersko Studio MISHO

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Nasiov salon nudi najkvalitetna usluza za sreduvanje na vasata kosa se naogame vo dobro poznatata lokacia lok. Garnizon prizemje.


 Za termini mozete da se javite na tel. 0038978687020

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizersko Studio MISHO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.