Frizersko Studio MISHO

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Nasiov salon nudi najkvalitetna usluza za sreduvanje na vasata kosa se naogame vo dobro poznatata lokacia lok. Garnizon prizemje.


 Za termini mozete da se javite na tel. 0038978687020

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizersko Studio MISHO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.