Frizersko Studio DEA

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 09:00 - 17:00
 • Контакт
  Ул. Титов Велес бр. 36
  7000 Битола
  mob: +389 70 452 391 - Daniela
 • ID на Трговски Партнер
  36302912

Опис

Фризерски салон Деа се наоѓа во старата чаршија. Ние нудиме професионална нега за Вашата коса да изгледа совршено и во чекор со најновите светски трендови. Ве очекуваме!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizersko Studio DEA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.