Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 17:00
  Сабота 09:00 - 14:00
 • Контакт
  mob: +389 75 482 133
  +389 75 611 996
 • ID на Трговски Партнер
  36302900

Опис

Elektro servis so dollgogodisno iskustvo ,rezervni deolovi za site brendovi sporeti, masini za perenje i druga bele tehnika.
Vasite aparati ke bidat servisirani maksimalno proffesionalno, i vo najkratok mozen rok.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од MARIJA PROMET?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.