Center - Lounge & Fresh Bar

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Center – Lounge & Fresh bar е првиот локал за здрава храна во Битола кој има за цел да освестува, мотивира и буди. Голем избор на здрава храна, смути, чаеви, веганско и вегетаријалнско мени.
Одлично место и смирувачки амбиент на Широк Сокак, каде можете да ги организирате вашите состаноци, деловни ручеци или да одржувате презентации.


За повеќе инфо тука
Instagram
Tripadvisor
HappyCow

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Center - Lounge & Fresh Bar?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.