STORY COFFEE TO GO

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 00:00
  Сабота - Недела 09:00 - 00:00
 • Контакт
  mob: +389 75 313 833
  mob: +389 76 877 155
 • ID на Трговски Партнер
  36302893

Опис

Coffee To Go - STORY, каде ги има сите видови кафе за кои сте слушнале, но и многу други чиј вкус нема да Ве разочара.
Уживајте во уникатните вкусови на свежо цедените сокови, кои се направени од 100% природни и свежи состојки, без додатоци на вода,шеќер,конзерванси и вештачки ароми.
Направете го вистинскиот избор за вашето здравје.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од STORY COFFEE TO GO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.