Mareli Dizajn Garnituri

Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 10% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card

Контакт

Услови

Сите производи се со Cashback и со benefit vaucer

Опис

Компанијата Марели Дизајн е формирана на 15 јули 2009 година.
На почетокот компанијата нудеше само плочест мебел но за кратко време  во палетата на производи се вклучија и гарнитурите.
Марели Дизајн нуди широка палета на најквалитетни модели на аголни гарнитури, троседи, двоседи, фотељи, брачни кревети, каучи и други производи. 
Сите модели се со врвен квалитет и со многу пристапна цена.


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mareli Dizajn Garnituri?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.