Mareli Dizajn Velosipedi

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Покрај главната дејност-произвоство на мебел од неодамна фирмата почна да нуди и велосипеди.Нудиме широка палета на производи од познат бренд по ниски цени. Ако сакате да се рекреирате, спортувате, да имате евтино превозно средство ние сме тука за вас.Повелете ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Mareli Dizajn Velosipedi?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.