Kozmetichki Salon SILVIJA Ohrid

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Козметичкиот салон работи третмани за:
 

- нега на лице
- терапија на тело: кавитација, радиофреквенција
- ендодермна масажа 
- масажа на тело 
- ајурведа третмани
- инфрацрвена сауна
- маникир, надградба на нокти, педикир
- третмани за слабеење
- парафински третмани
- дијамантска дермоабразија
- декоратива - шминкање


Најнов светски хит е ТРЕТМАНОТ СО ЈОНСКА ПЛАЗМА за третирање бори и вирусни брадавици.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kozmetichki Salon SILVIJA Ohrid?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.