Butik za deca MINI

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Ви нудиме широк асортиман на секогаш нови и квалитетни модели за различни прилики за вашите најмили.Кај нас можете да најдете модели за вашите дечиња од 0 до 14 години. Атрактивните модели и квалитетниот материјал од кој се изработени се само причина повеќе да не посетите на нашето продажно место во старата чаршија во Прилеп на улица Јане Сандански број 17.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik za deca MINI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.