Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 20:00
  Сабота 08:00 - 17:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302831

Опис

Вашите најмили го заслужуваат најдоброто, најубавото, најквалитетното и најмодерното. Звездичка е единствен избор. Секогаш изберете го најдоброто за вашите најмили. Многу нови модели кои пленат со својата уникатност, мекост и модерен дизајн се достапни во нашите продавници. Посетете не на нашите две локации прва локација на улица Илинденска број 9 и втора локација на улица Илинденска број 39 во Прилеп. Ве очекуваме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DZVEZDICKA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.